+86-373-3020116
Transport tizimi masofadan boshqariladigan po'lat po'choqli tashish aravasi temir yo'lda
video
Transport tizimi masofadan boshqariladigan po'lat po'choqli tashish aravasi temir yo'lda

Transport tizimi masofadan boshqariladigan po'lat po'choqli tashish aravasi temir yo'lda

Ushbu seriyali po'latdan yasalgan po'lat idishni o'tkazish aravasi odatda quvvat manbai sifatida akkumulyator, tarmoq va generator tanlanadi. Oqim ta'minlanadi va quvvat manbai sifatida generator tanlanadi.
So'rov yuborish
Product Details ofTransport tizimi masofadan boshqariladigan po'lat po'choqli tashish aravasi temir yo'lda

Transport tizimi temir yo'lda masofadan boshqariladigan po'lat po'latdan o'tkazish aravasi


Ushbu seriyali po'latdan yasalgan po'lat idishni o'tkazish aravasi odatda quvvat manbai sifatida akkumulyator, tarmoq va generator tanlanadi. Oqim ta'minlanadi va quvvat manbai sifatida generator tanlanadi. Po'lat o'tkazgich aravasi elektr boshqaruv tizimi orqali dvigatelni tortib olish uchun beriladi, bu po'lat zavodi po'latdan yasalgan idishni uzatish aravasini ishga tushirish, to'xtatish, fonni siljitish, burilish va boshqa funktsiyalarni bajarishga imkon beradi. Shuningdek, biz mashina bilan birga aqlli avtomatik tez zaryadlovchini taqdim etamiz. Joylashuv moslamasi, lift platformasi va boshqa yordamchi qurilmalar turli vaziyatlarda turli talablarni qondirish uchun ixtiyoriydir. Agar po'lat zavodi po'lat idishni o'tkazish aravasi zarur bo'lsa, PLC ham muqobildir.



ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominal yuk (T)21020305063150
Jadval hajmiuzunlik (L)20003600400045005500560010000
Kengligi (Vt)1500200022002200250025003000
Balandligi (H)4505005506006507001200
G'ildirak bazasi (mm)1200260028003200420043007000
G'ildirak diametri (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Yerdan tozalash (mm)50505050507575
Dvigatel quvvati (KVt)11.62.23.556.315
Batareya quvvati (Ah)180160180250330400600
Batareya quvvati (V)24484848484872
To'liq yuklanganda ishlash vaqti4.324.843.53.332.9
Bir zaryad uchun yugurish masofasi (Km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimal g'ildirak yuki (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2

Henan Perfect kompaniyasi maxsus transport vositalarini ishlab chiqish va ishlab chiqarishga ixtisoslashgan. Uning po'lat shlaklarni o'tkazuvchi vagonlari qatori ko'plab xorijiy metallurgiya zavodlarida xizmat ko'rsatadi. Chelik shlakli transport vositasining tank korpusi minglab darajali yuqori haroratga, uzoq xizmat qilish muddatiga, yuqori xavfsizlik omiliga bardosh bera oladi, chunki avtomagistral bo'lmagan transport vositasi sifatida uning ishlash barqarorligi va haydash qulayligi shunga o'xshash transport vositalaridan kam emas.



2023_01


Henan mukammal ishlov berishEquipment Co., Ltd - bu materiallarga ishlov berish uskunalarini tadqiq qilish, ishlab chiqish, ishlab chiqarish va sotishga ixtisoslashgan professional va xalqaro ishlab chiqarish zavodi.


Issiq teglar: transport tizimi temir yo'lda masofadan boshqariladigan po'lat po'latdan yasalgan po'latdan yasalgan idishni uzatish aravasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, moslashtirilgan, Xitoyda ishlab chiqarilgan

So'rov yuborish

(0/10)

clearall