+86-373-3020116
Dökümhane zavodini uzatish aravasi
video
Dökümhane zavodini uzatish aravasi

Dökümhane zavodini uzatish aravasi

Dökümhane zavodining uzatish aravachasi Batareya bilan ishlaydigan temir yo'l uzatish aravachasi: akkumulyator bilan ishlaydigan, batareya shahar tortish motorini quvvat bilan ta'minlaydi va doimiy vosita doimiy avtoulovni harakatga keltiradi. O'zgarmas tok motorlari bilan taqqoslaganda, shahar motorlari osongina yoqilmaslik, katta boshlanish momentiga ega bo'lish kabi afzalliklarga ega ...
So'rov yuborish
Product Details ofDökümhane zavodini uzatish aravasi

Dökümhane zavodini uzatish aravasi

Batareya bilan ishlaydigan temir yo'l uzatish aravachasi: akkumulyator bilan ishlaydi, akkumulyator doimiy tortish dvigatelini quvvat bilan ta'minlaydi va doimiy dvigatel tekis avtoulovni harakatga keltiradi. O'zgarmas tok motorlari bilan taqqoslaganda, shahar dvigatellari osonlikcha yoqilmaslikning afzalliklariga ega, katta boshlang'ich momentiga va kuchli ortiqcha yuk qobiliyatiga ega. Yugurish masofasi cheklanmagan. U ko'proq xavfsizlik ko'rsatkichlari va harakatchanlik moslashuvchanligiga ega, yugurish masofasi cheklanmagan va yo'l uchun izolyatsiyalash talablari yo'q, shuning uchun qurilish qulay va arzon.


HTB1VMhcMFXXXXacXpXXq6xXFXXXZ


Batareya bilan ishlaydigan temir yo'l uzatish aravasi mobil va moslashuvchan. Transfer qutisi gidravlik ko'tarish, v-blok, ag'darish va boshqa funktsiyalar kabi funktsiyalarni qo'shishi mumkin. Batareya quvvat manbai sifatida, vosita reduktorni uzatuvchi aravani ishlashini ta'minlash uchun boshqaradi va simsiz masofadan boshqarish pulti uzatish kartasining oldinga, orqaga va to'xtash funktsiyalarini boshqaradi.


HTB1zG9bMFXXXXbxXXXXq6xXFXXXX


Batareya bilan ishlaydigan temir yo'l uzatish aravasining texnik parametri

ModelBXC-2tBXC-20tBXC-50tBXC-100tBXC-150t
Nominal yuk (t)22050100150
Jadval hajmi (mm)Uzunlik (L)200040005500650010000
Kenglik (W)15002200250028003000
Heigth (H)4505506509001200
G'ildirak bazasi (mm)12002800420049007000
Temir yo'lning ichki o'lchagichi (mm)12001435143520002000
G'ildirakning diametri (mm)270350500600600
G'ildirak miqdori44448
Erni tozalash (mm)5050507575
Yugurish tezligi (min)0-250-200-200-200-18
Dvigatel quvvati (kw)12.251015
Batareya quvvati180180330440600
Batareya kuchlanishi2448487272
To'liq yuklanganda ishlash vaqti4.3243.33.22.9
Bir martalik quvvat olish uchun masofa (KM)6.54.843.83.2
Og'irligi (t)2.85.9814.626.8
Tavsiya etilgan temir yo'l modeliP15P24P43QU100QU100


Batareyali temir yo'l uzatish aravachasi videosi:

Issiq teglar: quyma zavodni uzatish aravasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, tayyorlangan, Xitoyda ishlab chiqarilgan

So'rov yuborish

(0/10)

clearall